+48 500 848 399

+48 600 640 002

O ELIZJUM

Jesteśmy rodzinną firmą, z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem, która powstała w odpowiedzi na Państwa oczekiwania, w oparciu o ćwierć wieku doświadczeń w branży funeralnej firmy Malva, która ewoluowała i przeobraziła się w Firmę ELIZJUM.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług podążała z duchem czasu i możliwości technicznych, oferując swoje usługi w zakresie kompleksowej obsługi ceremonii pogrzebowej, a także transportu zmarłych, kremacji, ekshumacji oraz wielu innych kwestii związanych z pochówkiem zmarłych.

Pomagamy przy dopełnianiu wszelkich formalności. Właśnie po to jesteśmy.

Swoją rolę wypełniamy z pasją, zaangażowaniem i pełnym poszanowaniem zarówno dla osoby zmarłej jak i jej najbliższych, rozumiejąc w jak ciężkim momencie na swojej życiowej drodze się znaleźli. Dokładamy wszelkich starań by mogli przeżywać swoją żałobę bez dodatkowych, niepotrzebnych stresów.

Potrzebujesz pomocy, masz pytania lub wątpliwości – zadzwoń o każdej porze pod jeden z naszych numerów: 500 848 399 lub 600 640 002

Dla zwiększenia Państwa komfortu uruchomiliśy mobilne biuro, dzięki któremu nasz doświadczony pracownik dojedzie do Państwa o umówionej porze, w umówione miejsce, umożliwiając dopełnienie formalności pogrzebowych bez potrzeby wychodzenia z domu.